З 3.03.2016 по 6.03.2016 за підтримки УАСС,Студентського антикорупційного форуму та Студентської Ради Харківського інституту фінансів відбувся Всеукраїнський круглий стіл «Студентське самоврядування: центральна фігура якісних перетворень у вищій освіті»
До участі були запрошені лідери органів студентського самоврядування та студентські активісти, які зацікавлені у вирішенні актуальних проблем студентства,наш університет представляла голова Студентської Ради ДонДУУ – Шинкаренко Дар’я.
У програмі круглого столу були представлені діяльність Студентського антикорупційного бюро,Харківської обласної студентської ради, а також тематичні тренінги з питань розвитку студентського самоврядування,корумпованості вищів,освітніх програм ООН,основ самопрезентації, ораторське мистецтво та багато іншого.
С
туденти отримали можливість обговорити питання законодавчого забезпечення функціонування Студентських Рад та участь студентів у забезпеченні якості вищої освіти . Наприкінці кожен з присутніх отримав сертифікат учасника Всеукраїнського круглого столу стіл «Студентське самоврядування: центральна фігура якісних перетворень у вищій освіті». Усі учасники отримали корисні знання і навички, які, обов’язково , використають у майбутньому.

Previous Школа молодих лідерів в ДонДУУ звітує
Next «Цифрове» довголіття