«Цифрове» довголіття

Робоча група проекту Темпус 544517-TEMPUS-1-2013-1- IT-TEMPUS-JPHES, «Центр освіти третього віку» (Centre of the Third Age Education — CTAE)  ДонДУУ 11 березня 2016 року прийняла участь в урочистій події – відкритті компьютерної лабораторії для літніх людей у Центрі освіти третього віку в м. Луцьк.

Учасники круглого столу “Активне довголіття : від міжнародного досвіду до українських реалій” відзначили важливість даного етапу реалізації проекту. Адже соціалізація літніх людей в медіаграматному суспільстві представляється можливою лише за умов повсякденного упевненого користування сучасними цифровими технологіями.

Як відзначила Діана Спулбер – координатор проекту, – підвищення якості життя країн-сусідів – одна з головних цілей ЄС. Однак, її досягнення можливе лише за умов прагнення сусідів та  узгодженості дій в процесі реалізації надаваних можливостей.

Центр «Університет третього віку» ДонДУУ від щирого сердця вітає партнерів – Волинський інститу економіки та менеджменту та бажає успіхів в подальшій реалізації проекту та освітній діяльності літніх студентів.

Компьютерна лабораторія ДонДУУ готується до прийому почесних гостей! Слідкуйте за новинами і вчасно отримайте запрошення …

Адміністратор Центру «Університет третього віку»

Previous Всеукраїнський круглий стіл «Студентське самоврядування: центральна фігура якісних перетворень у вищій освіті»
Next Факультет права і соціального управління відсвяткував Масляну!