Факультет права і соціального управління відсвяткував Масляну!

12.03.2016 факультет права і соціального управління відсвяткував Масляну. До свята долучилися студенти та викладачі факультету, а також були запрошені студенти першого курсу спеціальності «Фінанси».

Масляна завжди супроводжувалася гучними співами, танцями, найсмачнішими млинцями та традиційним спаленням опудала. Не обійшлося без цього і у нас.

Гарний та яскравий початок відбувся у дворі університету, де і було спалено опудало Масляної. Таким чином остаточно запрошуючи весну до нашого міста.

Кожен мав можливість поласувати найсмачнішими та найрізноманітнішими  млинцями та дізнатись більше про традиції святкування Масляної.

По завершенні було відзначено та нагороджено студентів, викладачів, що приготували креативні та незвичайні млинці. Але у такому змаганні це виявилося  дуже непросто.

Було дуже весело та смачно! Дякуємо всім, що долучилися до свята! Сподіваємося, що наступного року воно буде більш масове та яскраве.

Студрада факультету права і соціального управління

Previous «Цифрове» довголіття
Next Презентація європейського досвіду післядипломної педагогічної освіт