Презентація європейського досвіду післядипломної педагогічної освіт

17 березня 2016 року в рамках Сьомої міжнародної виставки «Сучасні заклади освіти – 2016» у м. Києві проведена  науково-практична конференція Державного вищого навчального закладу «Університет менеджменту освіти» Національної академії педагогічних наук України «Проблеми і перспективи розвитку післядипломної педагогічної освіти в умовах євроінтеграції».

Голова Кафедри Жана Моне професор Ніна Діденко виступила з доповіддю щодо модернізації системи післядипломної педагогічної освіти з урахуванням європейського досвіду та існуючих моделей і принципів, які ефективно використовуються в країнах ЄС.

Previous Факультет права і соціального управління відсвяткував Масляну!
Next «Досвід впровадження освітніх інновацій, стратегія українських ВНЗ в Європейському просторі вищої освіти»