ДонДУУ прийняв міжнародну естафету добрих справ!

Донецький державний університет управління з ініціативи кафедри екологічного менеджменту прийняв участь у Інтернет-флешмобі Всесвітнього фонду природи (WWF), який закликає людей підтримати Годину Землі та здійснювати добрі, корисні вчинки для Планети.

Співробітниками навчальної установи було вимкнено зовнішнє освітлення університету та приладів 19 березня о 20:30 на одну годину, як символ стурбованості за майбутнє Планети та єдності у бажанні захистити природу.

Здавалося б, яка дрібниця в масштабах Планети – вимкнути за собою світло в кімнаті, здати макулатуру на переробку чи пройтися пішки до роботи… Та саме з таких дрібниць складаються великі справи! Уявіть – тисяча людей посадила по одному дереву – ось Вам і ліс! Мільйон людей закрутили кран, коли чистили зуби – річку врятували від пересихання. Мільярд людей вимкнули світло, виходячи з кімнати – одна ТЕС не потрібна. Саме такі справи, саме такі дрібниці допомагають нам врятувати природу Землі, зберегти добробут нашого великого спільного Дому.

Своїм прикладом Донецький державний університет управління закликає людей та організації робити добро для Планети!

Previous Національно-культурна виховна година «Мовний етикет»
Next Круглий стіл «Європейська практика захисту прав вимушених переселенців: досвід для України»