Національно-культурна виховна година «Мовний етикет»

18 березня 2016 р. факультетом економіки Донецького державного університету управління була проведена відкрита національно-культурна виховна година «Мовний етикет», з метою поглиблення знань студентів про мовний етикет, його функції, формування ціннісного ставлення до національних символів, розвитку навичок публічного виступу та патріотичного виховання студентської молоді.

Зі вступним словом перед студентами виступила ректор Донецького державного університету управління Марова Світлана Феліксівна, яка підкреслила значущість мовного етикету для майбутніх фахівців, оскільки ці знання потрібні щодня, за їх допомоги  регулюють зовнішні прояви людських відносин (ставлення до інших, форми звертання, манери, стиль одягу).

У відкритому заході брали участь студенти кафедр маркетингу, які виступили з доповідями про сутність поняття «мовний етикет», його функції та етикет національних символів, і фінансів − доповіли про етикет у відносинах з діловими партнерами із Франції, Німеччини та Великої Британії, представили умовні перемовини з укладення двостороннього контракту.

Бібліотекар Сафроненко Т.М. ознайомила студентів з книжковими новинками, підкреслила доцільність удосконалення вміння правильно обирати тональність спілкування, говорити приємним голосом.

Із прикінцевим словом до студентської молоді звернулась декан факультету економіки Аракелова Інна Олександрівна, яка наголосила на важливості вживання слів ввічливості, стійких етикетних формул, бо дотримання мовного етикету допоможе налагодити відносини з діловим партнером, зрозуміти керівника, підтримати одногрупника, стати успішним фахівцем, а також висловила подяку всім учасникам.

Факультет економіки вдячний за підготовку національно-культурної виховної години Ключовій Л.С., викладачу кафедри гуманітарних дисциплін.

Previous Обласна спартакіада з настільного тенісу
Next ДонДУУ прийняв міжнародну естафету добрих справ!