Увага всім студентам та аспірантам ДонДУУ!

30 березня об 11.00 годині відбудеться зустріч із представниками міжнародного відділу ДонДУУ, присвячена міжнародним програмам навчання в університетах Ліон (Франція) і Салерно (Італія)!

Нагадуємо, що згідно міжуніверситетських угод 9 студентів можуть пройти безкоштовне навчання в університеті Салерно (Італія) протягом осіннього семестру 2016/17 н.р. (6 місяців) і 5 студентів в університеті Ліон (Франція) протягом осіннього семестру 2016/17 н.р. (5 місяців).

Під час зустрічі будуть обговорюватись деталі участі в програмі, у вас буде нагода задати питання та послухати студентів нашого університету, які брали участь у подібних програмах обміну.

Якщо за будь-яких причин Ви не змогли бути присутніми на зустрічі, але бажаєте приймати участь у конкурсному відборі, будь ласка повідомте міжнародний відділ ДонДУУ за тел. 095-390-80-49 (Танчик О.І.), або електронною поштоюintdep@dsum.edu.ua, dsum.intdep@gmail.com, levchenkoeig@mail.ru

Із повагою

міжнародний відділ ДонДУУ

Previous "Студентське самоврядування європейського типу"