Глобальні зміни в Україні – глобальні зміни в навчанні англійській мові в Україні

24-25 березня 2016 року у Львівському національному університеті Івана Франка за підтримки регіонального відділу англійської мови та посольства США в Україні відбулась щорічна конференція для викладачів англійської мови “Глобальні зміни в Україні – глобальні зміни в навчанні англійській мови в Україні” в якій приймали участь викладачі вищих та середніх навчальних закладів України. Донецький державний університет управління цього року представляла доц. кафедри гуманітарних дисциплін, к.е.н. Танчик О.І.

Мета 21-ої TESOL-Україна Національної конвенції було об’єднання професіоналів в Україні, щоб обговорити стратегії розвитку методики викладання англійської мови в рамках вимог програми до: «2016 рік англійської мови в Україні» та Go Global задля забезпечення стійкості змін в сфері викладання англійської мови та навчання в Україні.

Для докладнішого інформування про результати заходу та новітні методи викладання англійської мови 31 березня буде проведено науково-методичний семінар. Запрошуємо всіх бажаючих!

Previous English week
Next Перший день тижня англійської мови