Зустріч студентів із міжнародним відділом ДонДУУ

30 березня у ДонДУУ відбулась зустріч із представниками міжнародного відділу ДонДУУ, присвячена міжнародним програмам, у яких приймає учать університет, а також можливостям навчання в університетах Ліон (Франція) і Салерно (Італія).

Під час зустрічі було обговорено деталі участі в міжнародних проектах 5 європейських університетів, із якими ДонДУУ уклав угоди (згідно цих контрактів студенти не отримують стипендію; подача документів триває до 15.04.2016 р.), та ще раз нагадано умови зарахування до програм в університети Ліон (Франція) і Салерно (Італія), (згідно цих контрактів студенти отримують стипендію в розмірі 850 євро; подача документів триває до 01.04.2016 р.).

Міжнародний відділ щиро дякує проректору з наукової роботи Балуєвій О.В. та адміністратору учбового центру «Університет третього віку» Драгоміровій Є.С. за участь у заході, обміном досвіду та напутні слова.

У всіх присутніх була нагода задати питання та послухати студентів нашого університету, які брали участь у подібних програмах обміну.

Нагадуємо, якщо за будь-яких причин Ви не змогли бути присутніми на зустрічі, але бажаєте приймати участь у конкурсному відборі, будь ласка повідомте міжнародний відділ ДонДУУ за тел. 095-390-80-49 (Танчик О.І.), або електронною поштою intdep@dsum.edu.ua, levchenkoeig@mail.ru.

Next Звіт з Дня відкритих дверей