All April Fools’ Day at DSUM

1 квітня у ДонДУУ відзначали одне із найвеселіших свят у світі – День гумору, відоме як All April Fools’ Day.

1 квітня вважається загальновизнаним святом гумору та веселощів. Достовірно не відомо, як і в якій країні з’явився День сміху (День дурня). Існує безліч версій щодо його походження. Деякі стверджують, що вперше свято відзначали в Англії. Інші вважають, що батьківщиною самого веселого свята є Франція чи Мексика. Але це вже не так і важливо, головне, що студенти разом із викладачем кафедри гуманітарних дисциплін, к.е.н. Танчик О.І. отримали позитивні емоції, мали нагоду обмінятись веселими історіями із життя та відчути відомий у світі англійський sense of humour (почуття гумору).

Захід проводився англійською мовою, що дало студентам додаткову можливість практикувати їх speaking skills (навички говоріння), поповнити словниковий запас із даної тематики та зануритись в атмосферу англійського гумору.

Студенти ДонДУУ разом із викладачем бажають усім буди насторожі, запастись почуттям гумору, набором свіженьких жартів і забавних віршиків, на розіграші не ображатись та відповідайте ними ж, веселитись та завжди мати гарний настрій!

Previous Методичний семінар: “Zero–prep: have min preparation but get max results”
Next Обговорення проекту Нової освітньої програми МАГІСТЕРСЬКОГО РІВНЯ ВИЩОЇ ОСВІТИ ГАЛУЗІ ЗНАНЬ «УПРАВЛІННЯ ТА АДМІНІСТРУВАННЯ»