«Мінімальні стандарти захисту дітей у гуманітарній діяльності»

30-31 березня 2016 року за підтримки відокремленного підрозділу фонду “Terre des homme” в Україні, в м. Маріуполь проходив практичний семінар “Мінімальні стандарти захисту дітей у гуманітарній діяльності”. Наш університет у цьому заході представляла к.ю.н., доцент кафедри спеціально-правових дисциплін Скачкова Т.Ю.
Під час проведення практичного семінару були висвітлені питання, що стосуються насильства над дітьми, попередження насильства над дітьми, також були детально розглянуті основні 26 стандартів захисту дітей у гуманітарній діяльності. Программа практичного семінару передбачала обмін практичним  досвідом учасників  та містила позитивний міжнародний досвід з питань захисту дітей у гуманітарній діяльності.

Previous Обговорення проекту Нової освітньої програми МАГІСТЕРСЬКОГО РІВНЯ ВИЩОЇ ОСВІТИ ГАЛУЗІ ЗНАНЬ «УПРАВЛІННЯ ТА АДМІНІСТРУВАННЯ»
Next Дайджест соціальної активності ДонДУУ у березні 2016 року