2015-2016 Jean Monnet spring seminars on European security

1-2 квітня 2016 року в рамках щорічних Весняних семінарів ім. Жана Моне, зокрема, проекту “Демократичне урядування у секторі безпеки”, на базі Київського університету ім. Бориса Гринченка було проведено  наукову конференцію на тему запровадження європейського досвіду демократичного управління у секторі безпеки України. Учасниками заходу стали науковці й практики з питань міжнародних відносин з України та країн Європейського Союзу, зокрема, Франції, Великобританії, Польщі, Італії, Німеччини, Болгарії, Литви, Молдови та ін. Особливої уваги було приділено аналізу управління інститутами безпеки в країнах Євросоюзу та в Україні та запровадження стандартів прав людини та безпеки людини у секторі безпеки.

Попередні Участь в обговоренні проблем трансформації конфлікту в Україні
Наступні Анонс ІV Всеукраїнської науково-практичної конференції