Дистанційне навчання – змішане навчання – електронне навчання: шанс для українських вузів?

15-16 квітня у Харківському національному університеті імені В. Н. Каразіна за підтримки німецької служби академічних обмінів DAAD та Фонду Александра фон Гумбольдта відбувся семінар, присвячений дистанційному, змішаному, та електронному навчанню в українських вузах. Під час заходу колеги ділились досвідом, перш за все, провідних німецьких та світових вищих навчальних закладів, та вносили свої пропозиції щодо впровадження та подальшого застосування онлайн-курсів MOOC (massive open online course), безкоштовних інтернет платформ масових відкритих інтерактивних курсів EdX та інших методів дистанційної освіти в Україні. Донецький державний університет управління представляла доц., к.е.н. Танчик О.І.

Для докладнішого інформування про результати заходу та новітні методи викладання, в університеті 25.04.2016 о 12.00 буде проведено науково-методичний семінар. Запрошуємо всіх зацікавлених.

Бажаємо працівникам освіти постійного розвитку та знайомитись із новітніми інформаційними технологіями.

Previous Міський суботник
Next Запрошення на літературно-поетичну годину, присвячену 160-й річниці від дня народження Івана Яковича Франка