Співробітництво з кафедрами Жана Моне в Україні

22 квітня 2016 року в Інституті міжнародних відносин Київського національного університету імені Тараса Шевченка відбулася Науково-методична конференція «ЄВРОПЕЙСЬКІ СТУДІЇ В УНІВЕРСИТЕТАХ УКРАЇНИ», організована Кафедрою Жана Моне «Університетські курси з європейської економічної інтеграції», яка працює в університеті під керівництвом доктора економічних наук, професора О.І.Шниркова.

Голова Кафедри Жана Моне професор Ніна Діденко виступила на пленарному засіданні конференції з доповіддю «ЄВРОПЕЙСЬКІ СТУДІЇ В УКРАЇНІ ЯК ФАКТОР ФОРМУВАННЯ НОВИХ КОМПЕТЕНТНОСТЕЙ В СФЕРІ ЄВРОІНТЕГРАЦІЇ».

Науково-методична конференція «ЄВРОПЕЙСЬКІ СТУДІЇ В УНІВЕРСИТЕТАХ УКРАЇНИ» (програма)

МАТЕРІАЛИ НАУКОВО-МЕТОДИЧНОЇ КОНФЕРЕНЦІЇ «ЄВРОПЕЙСЬКІ СТУДІЇ В УНІВЕРСИТЕТАХ УКРАЇНИ»

Європейські студії в Україні як фактор формування нових компетентностей в сфері євроінтеграції (презентація)

Previous Обговорюємо проблеми публічного управління в Україні
Next Ярмарок професій, приєднуйтесь!