160-та річниця від дня народження І.Я. Франка

Факультет права і соціального управління та кафедра гуманітарних дисциплін 22 квітня 2016 р. у рамках патріотичного виховання молоді провели літературно-поетичну годину «Мільйони чекають щасливої зміни», присвячену 160-й річниці від дня народження І.Я. Франка. Зі вступним словом перед студентами виступив декан факультету Тарасенко Денис Леонідович, який підкреслив, що вивчення творчості письменника-мислителя, видатного вченого ХІХ століття розширить уявлення студентської молоді про життя, поглибить знання з психології різних прошарків суспільства. Бібліотекар Університету Сафроненко Т.М. ознайомила студентів з книжковою виставкою «Великий Каменяр». З доповіддю «Життєвий і творчий шлях І. Франка» виступила аспірантка кафедри соціології управління Матичак Ольга. Студенти факультету виразно читали уривки з прозових творів письменника (Коваленко Ганна, Куниця Ганна), вірші українською та англійською мовами (Волошина Тетяна, Харланова Дарина, Синча Ганна, Редько Дарина, Кроха Катерина, Яценюк Михайло, Чаленко Катерина), інсценівку з повісті «Перехресні стежки» показали Шварц Володимир і Максимова Алла. Студенти мали можливість послухати поезії І. Франка у сучасній обробці  ̶  «Каменярі» (реп), «Орач» (гурт «Кому вниз»).

Розробили сценарій урочистого заходу і підготували студентів до публічного виступу викладач кафедри Ключова Л.С. і доцент Танчик О.І. Деканат факультету права і соціального управління вдячний за допомогу в організації урочистого заходу лаборанту кафедри соціології управління Кузавковій Олені та системному адміністратору Бур’янову Павлові.

Previous Work-shop  «розвиток студентських стартап-проектів. Покоління Z»
Next Вшанування пам’яті ліквідаторів аварії на Чорнобильській АЕС