Work-shop  «розвиток студентських стартап-проектів. Покоління Z»

20 квітня 2016 року відбулась чергова он-лайн зустріч студентів факультету права і соціального управління, факультету менеджменту та факультету економіки Донецького державного університету управління з студентами Сумського державного університету на тему: «РОЗВИТОК СТУДЕНТСЬКИХ СТАРТАП-ПРОЕКТІВ. ПОКОЛІННЯ Z», яка стала логічним продовженням попереднього work-shop  в формі телеконференції: “ІННОВАЦІЙНЕ МИСЛЕННЯ: МІЖДИСЦИПЛИНАРНИЙ ВИМІР”.

Спікерами заходу стали:
Півень А.Г., координатор стартап-центру СумДУ «New Generation»  (м. Суми),
Жук М.В., завідувач кафедри соціально-гуманітарної освіти Сумського ОІППО (м.Суми),
Сорока О.В. Президент громадської організації «Сумський бізнес-клуб Прайд» (м.Суми).
Чечель А.О., завідувач кафедри адміністративного менеджменту Донецького державного університету управління (м.Маріуполь).

Протягом зустрічі студенти мали можливість обмінятись досвідом щодо створення студентських стартап – проектів, налагодити нові зв’язки з однодумцями, запропонувати напрямки подальшого співробітництва.

Учасниками заходу погоджено ініціативу регулярного проведення подібних он-лайн заходів та розвитку нового віртуального простору для обміну креативними ідеями серед студентів вишів різних профілів та спеціальностей – можливо саме таке відверте спілкування молоді стане чарівною родзинкою розвитку та економічного зростання країни.

Previous Спортнивне майбутнє України
Next 160-та річниця від дня народження І.Я. Франка