Зустріч з Маріупольским міським Центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Маріупольської міської ради

На базі Маріупольського міського Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Маріупольської міської ради 27 квітня 2016 року відбулась зустріч в рамках кластеру з правового захисту та суб-кластеру з питань захисту дітей, в якій взяли участь завідувач кафедри спеціально-правових дисциплін ДонДУУ Калініна І.В. та лаборант Юридичної клініки «Феміда» ДонДУУ Максимова А.В.

В роботі прийняли участь представники таких міжнародних, національних та місцевих організацій як ОБСЄ, Управління ООН з координації гуманітарних питань (OCHA), Дитячий фонд ООН (UNICEF), Лікарі без кордонів (MSF), Датська рада з питань біженців (DRC), Міжнародний Комітет Червоного Хреста (ICRC), Право на Захист (R2P), Фонд «Terre des Hommes», Департамент Соціального Захисту Населення Іллічівського району Маріупольської Міської Ради, Центр Соціальних служб у справах сім’ї, дітей та молоді Маріупольської Міської ради, ГО «Я Волноваха», Центр безоплатної правової допомоги, Федерація Греків України, Центр військово-цивільного співробітництва (CIMIC) тощо.

Порядок денний містив огляд оновленої інформації від кластеру з питань правового захисту, питань сфері правового захисту ВПО, оновлених даних щодо призупинення соціальних виплат та відміни довідок ВПО, можливі юридичні шляхи їх поновлення. У рамках кластеру обговорювалася необхідність проведення наради в рамках суб-кластеру з питань гендерного насилля та мінної безпеки.

Представники ДонДУУ у черговий раз наголосили, що на базі Університету діє Юридична клініка «Феміда», яка надає кваліфіковану безкоштовну правову допомогу як мешканцям м. Маріуполя, так і ВПО, які потребують такої допомоги. До того ж в рамках діяльності соціологічної науково-дослідної лабораторії кафедри соціології управління створений соціально-інформаційний консультпункт «Контакт», метою якого є надання соціально-інформаційної підтримки та консультаційних послуг учасникам АТО, членам їх сімей і ВПО. Зазначена інформація визвала зацікавленість у присутніх.

В результаті обговорення та дискусій надійшла низка цінних пропозицій із міжнародного досвіду надання правової допомоги, які будуть враховані у діяльності Юридичної клініки «Феміда».

Previous Вшанування пам’яті ліквідаторів аварії на Чорнобильській АЕС
Next Стажування у Польщі та розвиток співробітництва з польськими ВНЗ