Катовице2016 019

Відповідно до плану роботи викладачі Кафедри Жана Моне — декан факультету права і соціального управління Денис Тарасенко, старший викладач кафедри гуманітарних дисциплін Андрій Нікіфоренко, доцент кафедри маркетингу Олена Бурцева на чолі з головою Кафедри доктором наук з державного управління, професором Ніною Діденко у квітні 2016 року відвідали Польщу з метою стажування та укладання нових угод про співробітництво між Донецьким державним університетом управління та польськими ВНЗ.

Катовице2016 068

Перш за все, це був очікуваний візит до Академії фізичного виховання і менеджменту м. Катовіце (Akademii Wychowania Fizycznegoim. Jerzego Kukuczki w Katowicach), де була підписана угода з ректором Академії професором Адамом Зайонцем про співробітництво в навчальній та науковій діяльності, зокрема у підготовці спортивних менеджерів та менеджерів з туризму, обмінних програмах, стажуванні, організації літньої школи тощо.

Члени делегації познайомилися зі студентами та викладачами, відвідали лекції та семінарські заняття, бібліотеку, навчальні корпуси, спортивні споруди.

Цікавими і змістовними були екскурсії по м. Катовіце та м.Краков.

У Варшаві члени делегації відвідали Варшавський університет та зустрілися з польськими колегами, які співпрацюють з університетом.

На жовтень заплановано візит до Поморської академії (м.Слупськ) та підписання угоди щодо співробітництва у підготовці студентів за напрямом «Публічне управління та адміністрування».