Яким бути студунтському самоврядуванню? Чим корисний досвід студентів країн ЄС?

nC40FRrLRwc
В кінці травня викладачі Кафедри Жана Моне – проф. Н.Г.Діденко, доц. Д.Л.Тарасенко, доц. О.Є.Бурцева, ст. викладач А.Р.Нікіфоренко – провели зі студентами університету воркшоп «Молодіжна політика в ЄС: можливості для студентського самоврядування».

Студенти отримали знання про молодіжну політику в ЄС, розвиток молодіжного руху, соціальну інтеграцію молодих людей і ознайомилися з прикладами студентського самоврядування в європейських університетах.

Проектні команди підготували проекти щодо впровадження європейського досвіду студентського самоврядування в університеті, обговорили можливості розвитку студентського самоврядування в ДонДУУ.

В ході презентацій кожен проект отримав детальний аналіз та обговорення, які показали, що використання європейського досвіду студентського самоврядування є корисним і може застосовуватися в університеті.

Previous Стажування у Польщі та розвиток співробітництва з польськими ВНЗ
Next Конкурс на зайняття посади ректора