Конкурс на зайняття посади ректора

Міністерство освіти і науки України 05.02.2016 року оголосило конкурс на зайняття посади ректора Донецького державного університету управління. У конкурсі можуть брати участь громадяни України, які вільно володіють українською мовою, мають вчене звання, вчений ступінь і стаж роботи на посадах науково-педагогічних працівників не менше десяти років.

В рамках конкурсу, кандидат на посаду ректора, д.держ.упр., Професор Марова С.Ф. зустрілася з представниками колективу співробітників вузу. Всі бажаючі мали можливість ознайомитися з передвиборною програмою кандидата, порядком проведення виборів і поставити запитання Світлані Феліксівні.

Previous Яким бути студунтському самоврядуванню? Чим корисний досвід студентів країн ЄС?
Next Зустріч кандидата на посаду ректора Марової С.Ф. зі студентами