Зустріч кандидата на посаду ректора Марової С.Ф. зі студентами

12 травня відбулася зустріч кандидата на посаду ректора Марової С.Ф. зі студентами ДонДУУ. Ми спробуємо донести основну думку виступу а також дати оглядове уявлення про питання, що хвилювали студентів і відповіді на ці питання, які дала Світлана Феліксівна. Взагалі потрібно сказати, що зустріч пройшла в досить довірливій атмосфері і багато в чому це заслуга керівника Донецького державного університету управління.

Збори почалися з представлення в.о. ректора, після чого прозвучали плани поліпшення студентського побуту і стратегія розвитку університету, з урахуванням проблем хвилюючих студентів. Озвучені плани зі слів Світлани Феліксівни будуть реалізовуватися в рамках виборчої програми кандидата на посаду ректора, яка визначає основні стратегічні напрямки розвитку вузу. Наприкінці зборів найбільш активні студенти мали можливість задати питання кандидату.

Previous Конкурс на зайняття посади ректора
Next Підсумки виборів ректора Донецького державного університету управління