Перший товариський матч баскетбольної команди ДонДУУ

У березні місяці з ініціативи голови Студентської Ради Шинкаренко Дар’ї, було створено першу баскетбольну команду Донецького державного університету управляння в м. Маріуполь, яка 14.05.2016 у СК «Азовмаш» провела свій перший товариський матч із командою Маріупольського державного університету.

Із перших хвилин гравці команди ДонДУУ почали дуже активно збільшувати рахунок на свою користь. Напружена гра не давала сумувати, в очах гравців горів азарт боротьби. Не дивлячись ні на які падіння, учасники обох команд підіймалися і з упевненістю продовжували матч. Не зважаючи на те, що команда нашого вузу є досить молодою, гравці викладались на повну та вели динамічну і напружену гру.

Матч залишив гарний настрій та приємні спогади. А результати такі: перші дві чверті лідером була команда ДонДУУ із рахунком 21:15, та після перерви останні дві чверті перемогла команда МДУ – 19:21.

Хотілося б висловити подяку всім, хто брав участь у підготовці та організації гри, а саме доц. кафедри гуманітарних дисциплін Танчик О.І., яка є відповідальною за культурно-масові заходи у ДонДУУ, адміністратору СК «Азовмаш», тренеру Перепелину Є.В., голові сектору фізичного виховання та спорту факультету економіки – Лодченко Дмитрові та усім вболівальникам.

Стартовий склад баскетбольної команди ДонДУУ:
1. Лодченко Дмитро
2. Єрьомін Іван
3. Колесніков Артем
4. Коваленко Кирил
5. Сахно Володимир
6. Лашин Руслан

Previous Сімейний фестиваль «Місто нашої надії»
Next Перемога ДонДУУ в II етапі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт іноземною мовою