Сімейний фестиваль «Місто нашої надії»

14-15 травня у м. Маріуполь проходив перший сімейний фестиваль «Город нашей надежды» за підтримки відділу по справах сім’ї та молоді міста Маріуполь. Метою фестивалю є популяризація сімейних цінностей, згуртованості та покрашення взаємоповаги серед жителів міста. В рамках фестивалю було проведено квест для всієї родини, в якому батьки разом із дітьми могли випробувати себе у ряді інтелектуальних, спортивних та розважальних завдань.

Одним із найяскравіших моментів фестивалю була участь у заході О. Лашина, який є одним із найсильніших людей в Україні. Олександр довів, що лозунг «Маріуполь – місто сильних людей» не тільки приваблива політична фраза, а слова, які відповідають реальності: «…в Маріуполі дійсно багато сильних людей фізично, морально і психологічно. Я довів, що цей лозунг вірний», – сказав О. Лашин.

Співробітники Донецького державного університету управління не могли не прийняти участі у заході. Не зважаючи на зайнятість, непогоду та вихідний день, вони проявили ініціативу та із задоволенням допомогли організаторам у проведенні квесту. Кожний із співпрацівників університету розуміє, що сім’я є найважливішим елементом соціальної структури; для багатьох робота та колектив це і є родина, близькі однодумці, з якими цікаво та приємно бути поряд не тільки в стінах університету, а й поза ними.

Керівництво ДонДУУ висловлює подяку помічнику ректора Нозі І.М., декану факультету права і соціального управління Тарасенко Д.Л., викладачу кафедри фінансів, обліку та аудиту і банківської справи Тарасенко О.Ю., керівнику центру нових технологій Нерсесову В.Р., співробітникам деканату економіки: Остроушко О., Бугаєнко І., Якуш К., лаборантам кафедр: Падалко К., Чаленко Є., Кузовковій О. та студентам: Гайдай В. та Лодченко Д.

Previous ІV Всеукраїнська науково-практична конференція молодих учених і студентів «теоретичні, методичні і практичні проблеми соціології та соціальної роботи»
Next Перший товариський матч баскетбольної команди ДонДУУ