ІV Всеукраїнська науково-практична конференція молодих учених і студентів «теоретичні, методичні і практичні проблеми соціології та соціальної роботи»

Снимок экрана 2016-05-19 в 13.00.27

27 квітня 2016 року, за ініціативою кафедри соціології управління Донецького державного університету управління відбулася ІV Всеукраїнська науково-практична конференція молодих учених і студентів «Теоретичні, методичні і практичні проблеми соціології та соціальної роботи».

У роботі конференції взяли участь понад 40 представників молодої академічної науки з Києва, Одеси, Харкова, Запоріжжя, Маріуполя.

Обговорення актуальних проблем соціології та соціальної роботи учасники здійснили у двох секціях,  за наступними напрямами:

• Управлінський феномен в історії соціологічних теорій та вчень.
  • Соціологічні засади ефективного державного управління.
  • Соціологічна діагностика організаційних проблем.
  • Вплив нових комунікативних технологій на соціальні процеси.
  • Молодіжне лідерство і волонтерство в Україні.
  • Соціологічні дослідження ефективності функціонування публічних просторів.
  • Соціум з позицій гендерної та феміністської теорії.
  • Технології соціальної роботи з різними категоріями населення.
  • Соціальна політика і соціальний захист у сучасному суспільстві.
  • Соціологічне осмислення збройних конфліктів та їх наслідків.
  • Патріотизм в Україні за сучасних умов.

В рамках роботи був презентований новий грантовий проект щодо надання комплексної соціально-психологічної та гуманітарної допомоги вимушеним переселенцям Донбасу шляхом організації діяльності Центру результативних соціальних дій «Перспектива» на принципах кейс-менеджменту, який в м. Маріуполь реалізовуватимуть громадські організації «Інститут психосоціальних технологій» та «Агентство підтримки місцевих ініціатив»,  спільно з ДонДУУ.

За підсумками роботи конференції учасникам були вручені сертифікати, найкращі виступи – відзначені дипломами, готується до видання збірка тез.

Доцент кафедри соціології управління Суровцева І.Ю.

Next Сімейний фестиваль «Місто нашої надії»