Перемога ДонДУУ в II етапі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт іноземною мовою

Вітаємо студентку 3 курсу спеціальності “Соціальна робота”, факультет права і соціального управління Чаленко Катерину та її наукового керівника – викладача кафедри гуманітарних дисциплін Власенко Олену Іванівну, які гідно представили наш університет, виборовши почесне третє місце у II етапі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт іноземною мовою за професійним спрямуванням, що відбувся 21 травня у Національному педагогічному університеті імені М.П. Драгоманова (м. Київ). Конкурс проводився за низкою профільних спрямувань, таких як філософські науки, культурологія, політологія, право, соціологічні науки, психологічні науки, менеджмент освіти. Лише у секції “Соціологія, менеджмент і психологія” в якій була представлена робота К.Чаленко “Social comfort of Orphans and Children Deprived of Parental Care (Case study: Chasovyar Special Needs Boarding School #8 and Chasovyar Secondary School #17)”, до фіналу вийшли близько 20 конкурсантів. Як зазначає О.І. Власенко, проведення таких заходів дає змогу вдосконалити вивчення іноземної мови за професійним спрямуванням, дозволяє студентам обмінюватися досвідом з колегами з провідних ВНЗ країни, що сприяє оптимізації освітнього процесу у вищій школі та розвитку студентської наукової діяльності.

Previous Перший товариський матч баскетбольної команди ДонДУУ
Next Особливості вступу до ДонДУУ жителів Луганської та Донецької областей, місцем проживання яких є територія проведення АТО