Вручення дипломів слухачам Університету третього віку!

Вітаємо дипломованих слухачів Університету третього віку!
Відбулось урочисте вручення дипломів та почесних грамот слухачам Університету третього віку на базі територіального центру Жовтневого району м. Маріуполь.
З привітальним словом перед слухачами виступила Сухова Ксенія Костянтинівна, заступник Голови м. Маріуполь, висловила побажання успіхів в навчанні слухачів й бурхливого розвитку всіх видів діяльності Університету третього віку.
Previous Парад Вишиванок у Маріуполі
Next ДонДУУ став учасником всеукраїнської акції «Найбільший мовний урок у світі»