ДонДУУ став учасником всеукраїнської акції «Найбільший мовний урок у світі»

28 травня в Донецькому державному університеті управління студенти, співробітники та мешканці міста, взяли участь у всеукраїнській акції, ініційованої в рамках кампанії «Україна Speaking», що координується командою GoGlobal і посольством США в Україні.

Любителі англійської мови зібралися в університеті, щоб допомогти Україні побити існуючий світовий рекорд Книги рекордів Гіннеса в номінації «Найбільший мовної урок в світі», який раніше був встановлений в Німеччині. Для цього Україні необхідно було одночасно провести урок з 9000 учасниками.

Присутні також мали можливість дивитись пряму трансляцію заходу із головної локації зі Львова, де перебував і відкрив початок всеукраїнського уроку посол США в Україні Джеффрі Пайетт, а мер Києва Віталій Кличко виступив зі вступним словом на Софійській площі в столиці.

У рік англійської мови в Україні, який було оголошено Президентом України Петром Порошенко, масштабний урок об’єднав жителів країни. Акція пройшла в багатьох великих і маленьких містах, де українці вивчали англійську, щоб продемонструвати світу, що Україна хоче спілкуватись із ним однією мовою. Учасником заходу міг стати кожен, незалежно від місця проживання та рівня володіння англійською мовою.

Заняття в ДонДУУ проводила к.е.н., доц. кафедри гуманітарних дисциплін Танчик О.І.

Висловлюємо подяку всім присутнім, організаторам і помічникам, та закликаємо вдосконалювати свої знання мов і отримувати від цього справжнє задоволення!

Previous Вручення дипломів слухачам Університету третього віку!
Next Літня школа «Лідер» у ДонДУУ