Вшанування 72 –ї річниці депортації кримських татар

Нещодавно в Донецькому державному університеті відбулась відкрита лекція доц. кафедри гуманітарних дисциплін, к.і.н. Пилипенко О.О., яка була присвячена вшануванню 72-ї річниці депортації кримських татар: “18 травня 1944 року – трагічна дата в історії кримськотатарського народу. Боротьба за повернення на Батьківщину”.

Під час лекції було представлено матеріали, що розкривають етапи боротьби кримськотатарського народу за відновлення історичної справедливості, повернення і облаштування на рідній землі, відродження та інтеграцію в демократичній Україні.

Студенти першого курсу груп МНС-15 та МЗД-15 підготували інформацію та виступили із доповідями про спогади очевидців та визнання міжнародними організаціями подій 40-х років геноцидом. Доц. кафедри гуманітарних дисциплін Танчик О.І. підготувала презентацію та продемонструвала документальні матеріали, що висвітлюють жахливу трагедію депортації.

Доц. Пилипенко наголосив на наслідки трагічних подій та відмітив, що кримськотатарський народ продовжує боротьбу за відновлення своїх прав та історичної справедливості.

Доцент Танчик О.І.

Previous Літня школа «Лідер» у ДонДУУ