Літня школа «Лідер» у ДонДУУ

Шановні учні 10 класів!

Запрошуємо вас до участі у літній освітній школі «Лідер», яка буде організована при Донецькому державному університеті управління з 02 по 15 червня 2016 року.

Метою школи є підвищення теоретичної підготовки отримання нових знань і навичок, обміну досвідом та ідеями, розвитку міжкультурних комунікацій. Програма літньої школи буде включати як освітню так і розважально-інтерактивну частини. Ми ставимо перед собою мету узагальнити знання і практики з різних сфер та ознайомити майбутніх студентів із університетським життям.

Заняття проводитимуть кандидати наук, доценти, професора, завідуючи кафедр. Кожна зустріч буде організована в форматі інтерактивного спілкування, із використанням методу проектів та роботи в групах.

Із питаннями просимо звертатися на електронну пошту tanchykeig@mail.ru  або за телефоном (097)305-56-74 – Танчик Олена Ігорівна.

Чекаємо на всіх зацікавлених та охочих до нових знань.

LIDER_1

LIDER_2

Previous ДонДУУ став учасником всеукраїнської акції «Найбільший мовний урок у світі»
Next Вшанування 72 –ї річниці депортації кримських татар