Студенти ДонДУУ стали учасниками міжнародної програми обміну від «Erasmus+» та EVS

Волонтерство – це топ-тренд серед сучасної молоді. Багато хто вже приймав участь у великій кількості проектів пов’язаних із волонтерством і не планує зупинятись.

Волонтерство – гарна можливість безкоштовно, у неформальній атмосфері навчитись чомусь новому, познайомитись із цікавими людьми, підвищити свій рівень англійської мови, відкрити для себе нові культури, помандрувати світом. Думаєте, неможливо?

Можливо разом із освітньою програмою міжнародного обміну Європейського Союзу від «Erasmus+» та EVS (European volunteering service). Для цього варто лише обрати проект та надіслати своє резюме.

Такою можливістю скористалася Семиволос Валерія – студентка третього курсу напряму підготовки «Соціологія». Вона стала учасником проекту EVS LOOKING TO THE FUTURE (SPRINGBOS 2016) у Нідерландах у квітні 2016 року. Сутність проекту полягала у роботі з дітьми віком від 4 до 12 років, розробці та втіленні у життя своїх невеликих проектів у рамках програми приймаючої організації, проведенні заходів та благодійних акцій у святкові дні.

Приймаюча сторона у Нідерландах була представлена організацією «Don Bosco Rijswijk». Вона повністю допомагала адаптуватися волонтерам, не стримувала творчі пориви та заохочувала до роботи, роблячи все доступним і зрозумілим. Однією складністю було лише те, що діти розмовляли тільки голландською, але з плином часу майже всі волонтери розуміли найпростіші фрази і могли більш-менш комунікувати із дітьми та місцевим населенням.

Також була можливість повністю поринути у культуру країни та відвідати декілька міст: Rijswijk, The Hague, Amsterdam, Delft, Rotterdam, Keukenhof, Schiedam, Brugge.

Місяць перебування, за словами Валерії, пройшов непомітно та залишив багато гарних спогадів. Усі учасники проекту залишилися гарними друзями та планують стати EVS волонтерами на більш тривалий період (один рік).

Бажаємо всім подорожувати, отримувати досвід та розвивати нові навички, вивчати мови та робити світ кращим!

доцент Танчик О.І.

Previous «Сучасні суспільні проблеми у вимірі соціології управління»
Next IV Всеукраїнський форум переселенців