IV Всеукраїнський форум переселенців

26 травня у Києві  відбувся IV Всеукраїнський форум переселенців, який зібрав внутрішньо переміщених осіб (ВПО) з АР Крим, Донецької та Луганської областей України. Форум проводився громадською організацією «Кримська діаспора» за підтримки Посольства США в рамках проекту «IDP HUB – бізнес-середовище для переселенців в Києві і області».

лого

У роботі Форуму прийняли участь представники влади, бізнесу, ВНЗ, громадських та міжнародних організацій, які займаються питаннями ВПО, а також засоби масової інформації. Донецький державний університет управління на Форумі представляла декан факультету економіки, к.е.н. Аракелова І.О.

Головними темами даного Форуму стали освіта та зайнятість ВПО, зокрема, проблеми працевлаштування, ведення бізнесу, підтримка підприємницьких ініціатив, отримання основної та додаткової освіти.

Основним посилом у Форумі стали слова представника Армії спасіння: “Люди повинні інтегруватися і не ділитися на переселенців і не переселенців. Ми всі громадяни однієї країни!”

декан факультету економіки, к.е.н. Аракелова І.О.

Previous Студенти ДонДУУ стали учасниками міжнародної програми обміну від «Erasmus+» та EVS
Next Зустріч студентів з представниками роботодавців