Проблеми соціальної безпеки і реформи освіти

Изображение 025
Голова Кафедри Жана Моне проф.. Н.Г.Діденко провела в Маріупольському вищому металургійному професійному училищі лекцію для викладачів, майстрів виробничого навчання з проблем соціальної безпеки, соціального діалогу та партнерства в умовах реформи професійної освіти в України, познайомивши слухачів з відповідним європейським досвідом.
Особлива увага була приділена діалогу та співробітництву з роботодавцями, які в країнах ЄС мають тісні зв’язки з професійними закладами, беруть активну участь у фінансуванні підготовки фахівців, розробці професійних стандартів.
Важливо, що цей досвід запроваджується в проекті Закону України «Про професійну освіту» та розглядається як перспективний напрям модернізації професійної освіти в Україні.

Previous Зустріч студентів з представниками роботодавців
Next Конкурс до участі у літній школі з лідерства