Конкурс до участі у літній школі з лідерства

Конкурс до участі у ЛІТНІЙ ШКОЛІ з лідерства за підтримки Посольства США в Україні та Громадської організації «Українське Фулбрайтівське коло»

Шановні студенти 2-3 р. навчання бакалаврських програм та 1 р. навчання магістерських програм Донецького державного університету управління!

Оголошується конкурс для участі в ЛІТНІЙ ШКОЛІ з лідерства, громадської активності та соціального підприємництва, а також англомовних курсів з академічного письма і публічного спілкування.

Громадська організація «Українське Фулбрайтівське коло», об’єднання випускників Програми академічного обміну імені Фулбрайта, за підтримки Посольства США в Україні оголошує набір студентів університетів, переміщених з району проведення антитерористичної операції, для участі в ЛІТНІЙ ШКОЛІ з лідерства, громадської активності та соціального підприємництва, а також англомовних курсів з академічного письма і публічного спілкування.

Літня школа відбудеться з 5 до 11 серпня 2016 р. у м. Києві (конгрес-готель «Пуща», вул. Н. Юнкерова, 20, м. Київ, Пуща-Водиця, 04075) і об’єднає до 50 учасників – студентів 2-3 р. навчання бакалаврських програм та 1 р. навчання магістерських програм з університетів, переміщених з району проведення АТО (Донецька, Луганська області).

Літня школа – тижнева навчальна програма, метою якої є зібрати кращих студентів для навчання, розвитку лідерських навиків, навичок публічного спілкування, проведення семінарів та дискусій у сфері соціального підприємництва, створення бізнес- і громадських стартапів. Насичена програма включатиме лекції, семінари, тренінги, майстер класи від кращих дослідників, викладачів, громадських діячів у зазначених галузях з України та США (детальну програму буде розміщено на сайті Українського Фулбрайтівського кола http://www.fulbrightcircle.org.ua/ і надіслано учасникам до 25 липня 2016 р.).

Всі кошти на участь в Літній школі, включно з проїздом до і з місця проведення, проживанням, харчуванням, культурною програмою забезпечує організатор заходу.

Тільки 3 студенти, які найбільш відповідають вимогам відбору, зможуть прийняти участь у Літній школі. Умови участі:

1. Скласти мотиваційний лист (до 10 речень англійською мовою), де описати свою мотивацію взяти участь у Літній школі.

2. Мати високий середній бал за курс (курси) англійської мови за попередній рік навчання.

3. Бажано мати досвід роботи у громадській організації. Якщо він є, то опишіть, будь ласка.

4. Пройти тестування із англійської мови. Якщо у Вас є сертифікати складання тестів GMAT, GRE, TOEFL, SAT або IELTS, то вкажіть, будь ласка, отриманий бал.

Усіх бажаючих прийняти участь у конкурсному відборі, запрошуємо 21.06.2016 о 13.00 (ауд. 309) пройти тестування з англійської мови в ДонДУУ (проводитиме доц. кафедри гуманітарних дисциплін Танчик О.І.).

Якщо за будь-яких причин Ви не зможете бути присутніми на тестуванні, але бажаєте приймати участь у конкурсному відборі, або у Вас виникли питання, будь ласка повідомте міжнародний відділ ДонДУУ за тел. 095-390-80-49 (Танчик О.І.), або електронною поштою tanchykeig@mail.ru.

Previous Проблеми соціальної безпеки і реформи освіти
Next Арт-акція «МОЛОДЬ ПРОТИ НЕНАВИСТІ»