Work-shop  «Перезавантаження людського капіталу: виклики IV технологічного укладу и IV промислової революції»

3 червня 2016 року відбулась чергова он-лайн зустріч студентів факультету права та соціального управління, факультету менеджменту та факультету економіки Донецького державного університету управління з студентами Сумського державного університету та Казахського національного університету ім. Аль Фарабі на тему: Edu WorkShop «Перезавантаження людського капіталу: виклики IV технологічного укладу и IV промислової революції».

Спікери: Жук М.В.(Сумський ОІППО, Україна), Півень А.Г. (Сумський державний університет, Україна), Мінбаєва А.К., Садвакасова З.М. (Казахський національний університет ім. Аль Фарабі, Республіка Казахстан), Чечель А.А. (Донецький державний університет управління, Украіна), Тарасенко Д.Л., декан факультету права та соціального управління (Донецький державний університет управління (Україна).

На зустрічі визначено перспективні напрямки подальшого співробітництва, висловлено пропозиції щодо ухвалення договорів про співробітництво в навчально-виховній та науково-дослідній роботі.

Автор: к.держ.упр. Чечель А.А.

презентація 1
презентація 2

Previous Арт-акція «МОЛОДЬ ПРОТИ НЕНАВИСТІ»
Next Програма Study Tours to Poland для студентів ДонДУУ