Програма Study Tours to Poland для студентів ДонДУУ

Шановні студенти Донецького держаного університету управління!

Повідомляємо про унікальну можливість отримати безцінний досвід європейської практики навчання та подорожування!
Фонд «Боруссія», Колегія Східної Європи ім. Яна Новака-Єзьоранського у Вроцлаві та Польсько-Американський Фонд Свободи запрошують активних студентів з України взяти участь в Програмі Study Tours to Poland (STP).
ЩО ТАКЕ STP?
Це не туристична поїздка, чи не перерва в освіті – це 12 днів інтенсивної роботи, але дещо іншої, ніж у студентський повсякденності. Програма візиту досить інтенсивна, допомагає учасникам набути нового досвіду, знання і вміння. Трохи часу залишається звісно й на відпочинок.
Реалізація проекту передбачає роботу в міжнародній групі, а також загальні розваги, знайомство з новими місцями і цікавими людьми. Це також час для придбання нового досвіду і можливість ділитися з іншими вже набутими навичками. А ще час будувати плани і віддаватися загальним мріям про майбутнє.
ХТО МОЖЕ СТАТИ УЧАСНИКОМ STUDY TOURS ТО POLAND?
Ми чекаємо відкритих, готових до співпраці, які шукають новий друзів і пригод, молодих людей! Запрошуємо активних, мотивованих, хто цікавиться навколишнім світом студентів взяти участь в Study Tours to Poland!
У Програмі Study Tours to Poland можуть взяти участь успішні студенти вузів, які беруть активну участь у громадському житті та відповідають наступним формальним вимогам:
• у віці 18 – 21 років (народжені 1 січня 1995 – 30 червень 1998);
• є громадянами України;
• навчаються в Україні;
• мають дійсний закордонний паспорт (термін дії паспорта повинен закінчуватися не раніше 31 березня 2017);
• Не приймали раніше участь у Програмі Study Tours to Poland.

Візити проводяться в жовтні і листопаді 2016 ( конкретні дати участі будуть подані прийнятим учасникам індивідуально).

Що забезпечується в рамках програми Study Tours to Poland?

• проживання та харчування в Польщі
• часткове відшкодування дорожніх витрат
• програмні витрати

Процедура подачі заявки на участь у Програмі БЕЗКОШТОВНА!
Заявки від кандидатів приймаються до 8 липня 2016 і заповнюються онлайн

Із більш детальною інформацією можна ознайомитись на сайті studytours.pl

Якщо у Вас виникли питання, будь ласка повідомте міжнародний відділ ДонДУУ за тел. 095-390-80-49 (Танчик О.І.), або електронною поштою tanchykeig@mail.ru

Previous Work-shop  «Перезавантаження людського капіталу: виклики IV технологічного укладу и IV промислової революції»