Міжнародна конференція «ЦЕНТРИ ОСВІТИ «ТРЕТЬОГО ВІКУ» – РЕАЛЬНІСТЬ ТА ПЕРСПЕКТИВИ В УКРАЇНІ ТА ЄС»

Проект Центр освіти «третього віку», СТАЕ 544517-TEMPUS-1-2013-1-IT-TEMPUS-JPHES перейшов свій екватор. Успіхи реалізації проекту та подальші плани було представлено на міжнародній конференції проекту, яка проходила 14-16 червня в Києві, в Академії Муніципального управління. В конференції взяли участь європейські партнери проекту: Діана Спулбер, координатор проекту (Університет Генуї, Італія), Гвідо Франко Аморетті –проф., Університет Генуї, Ніколетта Варані – проф., Університет Генуї, Роб Марк – почесний секретар Університетів Асоціації безперервної освіти, Велика Британія, а також партнери із Португалії, Іспанії та Польщі.

ДонДУУ на конференції представляли: ректор С.Ф. Марова, координатор проекту А.В. Стойка, члени робочої групи проекту І.М.Сікорська та Є.С.Драгомірова, та викладачі, які прийшли підтримати своїх колег.

Інтерес до проекту – великий, тому привітати учасників конференції та висловити свою підтримку прийшли представники Міністерства освіти та науки України, Секретаріату Кабінету Міністрів України, Верховної Ради України, Національного Еразмус + офісу в Україні, Департаменту освіти і науки Київської обласної державної адміністрації, Департаменту суспільних комунікацій Київської міської державної адміністрації, громадських організацій.

З самого початку ідея проекту викликала великий інтерес не тільки з боку академічної спільноти, але й з боку громадськості. В Україні багато людей похилого віку, і вони хочуть вести активне життя. Центри освіти для людей похилого віку можуть надати їм таку можливість.

Слухачі, які вже стали студентами Центрів в Маріуполі та Луцьку, не тільки вивчають комп’ютерну грамотність, іноземну мову, йогу, але й займаються мистецтвом, подорожують, знаходять нових друзів, що в цілому позитивно впливає на їхній стан здоров’я та соціальну активність. Слухачі Центрів ДонДУУ та Волинського Інституту економіки та менеджменту були активними учасниками конференції в Києві, пройшли майстер-класи та отримали сертифікати. Проект продовжуватиметься!

Previous Програма Study Tours to Poland для студентів ДонДУУ
Next Про призначення на посаду керівника