Про призначення на посаду керівника

Наказ МОН від 17.06.2016 № 238-К Про призначення на посаду керівника

Керуючись частиною 12 статті 10 Закону України «Про  центральні органи виконавчої влади», Прикінцевими та перехідними положеннями Закону України «Про державну службу»,

НАКАЗУЮ:

Призначити Марову Світлану Феліксівну ректором Донецького державного університету управління з 17 червня 2016 року по 17 червня 2021 року строком на п’ять років, як обрану за конкурсом відповідно до статті 42 Закону України «Про вищу освіту» на умовах, викладених у контракті.

Підстава: протокол виборчої комісії Донецького державного університету управління за результатами підрахунку голосів від 17 травня 2016 року № 3, контракт № I-16 від 16 червня 2016 року.

Текст наказу

Previous Міжнародна конференція «ЦЕНТРИ ОСВІТИ «ТРЕТЬОГО ВІКУ» - РЕАЛЬНІСТЬ ТА ПЕРСПЕКТИВИ В УКРАЇНІ ТА ЄС»
Next З Днем Конституції України