З Днем Конституції України

Шановні колеги та студенти Донецького державного університету управління!

У 1996 році Верховна Рада України, висловлюючи суверенну волю громадян нашої держави і спираючись на багатовікову історію українського державотворення, на світовий досвід, прийняла Основний Закон України — Конституцію, яка стала реальною і дієвою основою розбудови незалежної демократичної держави як повноправної учасниці світового співтовариства.

Конституція увійшла в суспільне життя як головний оберіг державності і демократії, гарант незалежності і соборності України. Її найвища юридична сила, верховенство права, політична, економічна та ідеологічна багатоманітність — фундаментальні засади, на яких ґрунтується сьогодення і вибудовується майбутнє українського народу.

Отже 28 червня ми відзначаємо День Конституції України. Хай саме зараз мир і взаєморозуміння сприяють єдності та розбудові нашої державності, становленню достатку в кожній сім’ї. Зі святом вас, дорогі земляки!

З повагою, ректор ДонДУУ Марова С.Ф.

Previous Про призначення на посаду керівника
Next Завершення проекту «Літня школа «Лідер» у ДонДУУ»