Тренування з великого тенісу

Без фізичної праці не буває здорового тіла, не буває й розумних думок у голові

Л.М. Толстой

Не дивлячись на те, що саме зараз студенти ДонДУУ складають літню сесію, вони не забувають й про спорт. Деякі з них провели суботній день дуже активно – на цьому тижні пройшло тренування з великого тенісу.

Великий теніс вже декілька десятиріч є одним з найпопулярніших видів спорту. Теніс тренує практично всі м’язи, зміцнює серце, кості, покращує кровообіг. При регулярних заняттях підвищується працездатність, покращується м’язовий тонус, розвивається дихальна система.

Теніс забезпечує рівномірне і стабільне навантаження на всі види м’язів, покращує координацію. Таким чином, тренування за цим видом спорту допомагають не тільки покращити фігуру, зарядитися життєвою енергією, але й змінити мислення і повірити в свої сили.

Отже, Студентською Радою ДоДУУ було прийняте рішення про створення команди з великого тенісу, яка протягом всього літа буде тренуватись та покращувати свої навички. А з початком нового начального року, за підтримки ректора ДонДУУ Марової С.Ф. планується провести змагання на Кубок Ректора серед студентів університета.

Автор: доцент Танчик О.І.

Previous Завершення проекту «Літня школа «Лідер» у ДонДУУ»
Next Як подавати заяву на вступ в електронній формі