Інструкція школярам з Донбасу – як вступити до ДонДУУ

З метою створення умов для вступу випускників 2015-2016 навчального року, які проживають на території АТО і надання можливості вступу до українських вишів з 01 липня на базі Донецького державного університету управління (ДонДУУ), який є уповноваженим ВНЗ, згідно з наказом МОН України № 697 від 21.06.2016 року спільно з загальноосвітньою школою № 54  діє Освітній центр «Донбас-Україна» за адресою: м. Маріуполь, вул. Карпинського, 58 кімн. 310. (сайт: http://dsum.edu.ua; тел. 095-716-45-06, 098-381-10-87).

Увага! Випускники, що отримають український атестат за спрощеною процедурою, мають право вступу лише до УПОВНОВАЖЕНИХ вищих навчальних закладів.

Порядок дій Абітурієнта:

Крок 1. Звернутися до ЗОШ № 54 за адресою: Маріуполь, вул. Кронштадтська, 11а. (від зупинки «Вулиця Блажевича» проїзд маршрутним таксі № 108 або тролейбусом № 13 до зупинки «Вулиця Кронштадська»).

Маршрут від Школи №54 до ДонДУУ
Крок 2. Подати заяву для проходження річного оцінювання та державної підсумкової атестації (ДПА). Під час подання заяви необхідно пред’явити особисто документ, що посвідчує особу (для абітурієнтів, які не мають документа про освіту державного зразка та додатка до нього). До заяви, поданої в паперовій формі, додається декларація (заповнюється в ЗОШ № 54) з наклеєною на неї фотокарткою.

Визначитися з датами та пройти Державну підсумкову атестацію (ДПА) з

• української мови та літератури;
  • історії України.

Крок 3. Після успішного проходження річного оцінювання та ДПА отримати в ЗОШ № 54 Довідку про успішне проходження річного оцінювання та державної підсумкової атестації.

Увага! Одночасно з видачею Вам Довідки представник Центру замовить для Вас атестат про загальну середню освіту.

Крок 4. Подати особисто в письмовій формі Заяву і документи до Донецького державного університету управління за адресою: м. Маріуполь, вул. Карпинського, 58 кімн. 205. до 18:00 27 липня 2016 р.

Перелік необхідних документів:

• довідка уповноваженого загальноосвітнього навчального закладу (ЗОШ № 54) про успішне проходження річного оцінювання та ДПА або український атестат про повну загальну середню освіту;
  • сертифікат (сертифікати) зовнішнього незалежного оцінювання 2016 року (для вступників на основі повної загальної середньої освіти) за наявності;
  • копія документа, що посвідчує особу та громадянство (відповідно до статті 5 Закону України «Про громадянство України»);
  • копія свідоцтва про народження – для осіб, які за віком не мають паспорта, або інший документ, який посвідчує особу і громадянство;
  • чотири кольорових фотокартки розміром 3×4 см.

Крок 5. Скласти вступні іспити з предметів, визначених Правилами прийому Донецького державного університету управління (крім української мови та літератури та історії України).

Вступні іспити проводяться до 20 вересня, для вступу для здобуття вищої освіти за кошти державного бюджету – до 27 липня!

Крок 6. Взяти участь у конкурсі за результатами вступних випробувань для вступу до  Донецького державного університету управління.

Крок 7. Знайти себе у списках на зарахування на сайті Донецького державного університету управління або на vstup.info.

Терміни:

• робота освітнього Центру «Донбас ̶ Україна» на базі уповноваженого ВНЗ Донецького державного університету управління (м. Маріуполь) – з 1 липня до 20 вересня 2016 р.;
  • проходження ДПА та складання вступного іспиту – з 12 по 27 липня 2016 р.;
  • подання документів до ВНЗ – 12-27 липня 2016 р.;
  • зарахування до ВНЗ – не пізніше 12.00 години 06 серпня2016 року (на денну форму навчання за державним замовленням), до 20 вересня 2016 року (за контрактом, на заочну форму навчання).

Контакти:
Освітній центр «Донбас  ̶ Україна»
Адреса: м. Маріуполь, вул. Карпинського, 58 кімн. 310.
Сайт ДонДУУ: http://dsum.edu.ua
Email:pk@dsum.edu.ua
тел. 095-716-45-06, 098-381-10-87

Previous Як подавати заяву на вступ в електронній формі