Участь університетської команди студентів у фестивалі “Море по колено”

Студенти Донецького Державного університету управління взяли участь у святкуванні Дня Молоді, а саме у фестивалі “Море по колено” . У фестивалі брало участь 11 команд. Учасники – представники міських підприємств, громадських організацій, навчальних закладів. Організатори підготували для них цікаві випробування та змагання. Команди проходили естафети, будували живі піраміди у воді, набирали воду з посуду на швидкість. Судив і стежив за правильністю виконання завдань почесний маріуполець, найсильніша людина України Олександр Лашин.
«Давайте покажемо, що молодь Маріуполя – краща молодь України», – каже Олександр.

Після змагань гостей фестивалю радували своїм виступом творчі колективи міста. Всі бажаючі могли зробити аквагрим, який легко змивається водою. Під час проведення випробувань три художники малювали картини в стилі стріт-арт на підготовлених полотнах.

Головний сюрприз у День молоді чекав учасників ввечері. На пляжі селища Піщаний пройшла масштабна вечірка під відкритим небом, де вперше в історії міста відбувся грандіозний фестиваль фарб Холі. Його учасниками стали сотні маріупольців. Спеціально для масштабного святкування місто придбало 600 кілограм фарби холі. Після Холі всіх чекала пінна вечірка і виступи київських ді-джеїв. Свято в ритмі танцю тривало на Піщанці до десятої години вечора. На пам’ять про День молоді, який відбувся на березі Азовського моря, у городян залишаться сувенірні браслети з брендом Маріуполя та незабутні емоції.

Автор: Шинкаренко Дар’я

Previous Інструкція школярам з Донбасу - як вступити до ДонДУУ
Next Workshop in Zvolen зі спортивної олімпіади слухачів Університетів третього віку