Привітання ректора з Днем знань

digital composite of School materials and apple with library background

Дорогі студенти! Від щирого серця вітаю Вас з початком нового навчального року!

Вітаю і Вас, шановні науковці й педагоги! Адже провідником студентів на тернистому шляху до знань будете саме Ви. Саме від Вашого таланту, професіоналізму, досвіду, чуйності залежить, наскільки легким і цікавим буде навчальний поступ нашим студентам. Щодня Ви виконуєте складну, але таку необхідну всім нам роботу: спрямовуєте процес здобуття знань юними управлінцями, створюєте безцінний людський капітал Донецької області та України в цілому.

Щиро зичу викладачам Донецького державного університету управління успіхів у науково- педагогічній праці, а нашим студентам – захоплюючого навчального року! Вчіться, щоб знати, діяти, створювати. Впевнена, що зерна науки дадуть добрі сходи і зростуть у Ваших душах урожаєм мудрості та натхнення.

Ректор ДонДУУ С.Ф. Марова

Previous Анонс Посвяти в студенти