Посвята в студенти 2016

1 вересня відбулася знакова подія для першокурсників – посвята в студенти.

Розпочалося свято з Гімну України та привітального слова ректора університету, д.держ.упр., професора Світлани Марової.

Колектив університету підготував для першокурсників насичену програму, що включала цікаві конкурси, виступи талановитих колективів з вокальними та хореографічними номерами, привітання професорсько-викладацького складу. Після проведених заходів присутні перейшли до головного, заради чого влаштовувалося посвята – під керівництвом проректора з наукової роботи, д.е.н., Балуєвої О.В. молоді люди виголосили клятву студента-першокурсника і отримали символічний ключ знань. Першокурсники тепер можуть сказати, що стали безпосередньо причетними до свого Університету і до його багаторічної славної історії. Колектив Донецького державного університету управління бажає своїм студентам успіхів у їхній нелегкій, але цікавій навчальній та науковій діяльності!

Previous Привітання ректора з Днем знань
Next Студенти Донецького державного університету управління на Донецькій Студреспубліці