Студенти Донецького державного університету управління на Донецькій Студреспубліці

З 11 по 14 липня 2016 р. у місті Святогірську (ДОЦ «Яструбок») відбулася найбільш очікувана для усіх студентів подія літа – Донецький регіональний етап Міжнародної програми «Студентська республіка-2016», тема якої була: «Позитивні сценарії модернізації Донеччини: роль громад і молоді».

Під час Донецької Студреспубліки учасники мали змогу пограти в оргдіяльнісну гру, позмагатися у різних суб-фестивалях та приймати участь у наступних заходах: спортивні змагання, Кубок КВН, Конкурс краси особистості «Перша Леді», маскарад та інші.

Марія Чайка, студентка другого курсу групи МЗД-15, поділилася своїми враженнями: «Я дуже рада, що мені пощастило побувати на Студреспубліці, потоваришувати зі студентами із різних міст і просто помилуватися найгарнішою природою Святогір’я. Хотілося б висловити окрему подяку організаторам цієї поїздки і нашому улюбленому університету, який подарував нам таку можливість!».

Метою подібних заходів є активізація інтелектуального потенціалу учасників для розробки сценаріїв майбутнього розвитку України, створення майданчику для діалогу та сприяння втіленню найкращих неконфліктних сценаріїв майбутнього.

Команда Донецького державного університету управління отримала досвід у   розробці та сприянні поступовому впровадженню Стратегії-2050 для України, приймала участь у якісній дискусії щодо провідних інтелектуальних світових трендів та отримала навички стратегування та мислення про майбутнє. Також студенти ДонДУУ зрозуміли, що мрії про майбутнє – то модно та драйвово.

Previous Посвята в студенти 2016
Next Студенти ДонДУУ завітали до металургійного комбінату ім. Ілліча