Міжнародні проекти студентської мобільності ДонДУУ

Згідно міжуніверситетських угод, які ДонДУУ уклал із провідними європейськими вузами Італії та Франції, 7 студентів та аспірантів, які пройшли всі відбіркові тури, мають можливість проходити навчання протягом семестру за кордоном. Під час навчання в університетах Італії та Франції, студенти також будуть продовжувати освітній процес за індивідуальним графіком у ДонДУУ.

Ректор ДонДУУ Марова С.Ф. і міжнародний відділ вітають студентів і аспірантів, які пройшли відбір на участь у міжнародній програмі обміну та вже зовсім скоро почнуть безкоштовне навчання в престижних університетах Європи.

Нагадуємо, що з жовтня місяця буде проходити новий набір на навчання у весняному семестрі. Слідкуйте за новинами в соціальних мережах.

Не пропустіть свій шанс отримати безцінний досвід навчання в Європі!

За всіма питаннями, будь ласка повідомте міжнародний відділ ДонДУУ за тел. 063-831-41-80 (Танчик О.І.), або електронною поштою intdep@dsum.edu.ua, tanchykeig@mail.ru

Previous Шановні студенти, аспіранти та співробітники ДонДУУ!
Next Збори з першокурсниками факультету права і соціального управління