Збори з першокурсниками факультету права і соціального управління

09 вересня пройшла зустріч першокурсників факультету права і соціального управління із деканом Тарасенко Д.Л. та співробітниками деканату. На зборах обговорювались питання вступу до студентської ради факультету, розповідалось про її структуру та обов’язки студентів, які бажають вступити до ради. Верительник С.М., інструктор та досвідний фахівець проф. комітету ДонДУУ, розповіла про якості, якими повинен володіти студент-активіст та про проекти (минулі та майбутні перспективи), які реалізуються у ДонДУУ. Фахівець міжнародного відділу Танчик О.І. ознайомила із реальними можливостями для студентів поїхати до інших країн на стажування і навчання та міжуніверситетські угоди, які уклав університет із провідними європейськими вузами. Під кінець зборів заступник голови студентської ради факультету Чаленко К. презентувала фотомареріали та розповіла про Всеукраїнські та міські заходи, які відвідували та допомагали організовувати студенти Донецького державного університету управління.

Сподіваємось, що студенти-першокурсники із гідністю будуть представляти ДонДУУ на різноманітних заходах, активно приймати участь у науковій, творчій і спортивній діяльності вузу.

автор: Танчик О.І.

Previous Міжнародні проекти студентської мобільності ДонДУУ