Навчальна практика для студентів ДонДУУ у Приватбанку

В рамках навчальної практики «Вступ до фаху» студенти 1 та 2 курсів навчання спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування» разом з викладачем кафедри Тарасенко О.Ю. відвідали регіональне відділення КБ «Приватбанк» у м. Маріуполь.

В ході даної екскурсії студенти дізналися  історію розвитку банку, познайомилися з основними принципами роботи підприємства та його підрозділами, напрямками діяльності, організаційно-управлінською структурою.

В завершення екскурсії студенти відвідали call-центр, де дізналися багато цікавого. Також познайомилися з послугами банку та можливостями проходження онлайн-практики.

Проведення даних заходів, на думку керівників практики, допомагає сформувати у студентів уявлення про майбутню професію.

автор: к.е.н., старший викладач Тарасенко О.Ю.

Previous Участь студентів ДонДУУ у Літній школі з лідерства
Next Отримання стипендіальних карток