Участь студентів ДонДУУ у Літній школі з лідерства

Нещодавно магістри ДонДУУ стали учасниками Літньої школи з лідерства, громадської активності та соціального підприємництва, а також англомовних курсів з академічного письма й публічного спілкування для студентів університетів, переміщених із району проведення антитерористичної операції (Донецька та Луганська області). Програма була реалізована завдяки фінансовій підтримці Відділу культури та преси Посольства США в Україні. Організаторами виступили громадська організація «Українське Фулбрайтівське коло», Програма академічних обмінів імені Фулбрайта та Київський офіс Інституту Кеннана.

Тижнева навчальна програма мала за мету зібрати кращих студентів для навчання, розвитку лідерських навичок, публічного спілкування, проведення семінарів та дискусій у сфері соціального підприємництва, створення бізнес- і громадських стартапів. Програма передбачала лекції, семінари, тренінги, майстер-класи від кращих дослідників, викладачів та громадських діячів у зазначених галузях з України та США.

Відділ міжнародних зв’язків вітає студентів-магістрів Бакурова Юрія, Лебідь Аліну та Туренка Миколая, які пройшли ретельний відбір і здобули можливість участі в навчальному заході, спрямованому на зростання й окреслення нових наукових та громадських перспектив.

Враження Туренка М. були такі: «Fulbright summer school is a very cool program. It provides an opportunity for students to acquire new knowledge, develop personal skills as well as find new friends from all regions of the country. I am glad that I had the possibility to participate in this one-week training and test my leadership skills».

Сподіваємось, що серед учасників школи студенти ДонДУУ знайшли нових друзів, однодумців та партнерів для реалізації спільних академічних та громадських проектів.

автор: Танчик О.І.

Previous Збори з першокурсниками факультету права і соціального управління
Next Навчальна практика для студентів ДонДУУ у Приватбанку