Семінар Кафедри Жана Моне в ДонДУУ

23 вересня 2016 року під керівництвом Діденко Ніни Григорівни, доктора наук з державного управління, професора, голови Кафедри Жана Моне «Аналіз та застосування європейського досвіду демократії та належного врядування в Україні» для викладачів, аспірантів та студентів університету проведений семінар «Польський досвід впровадження освітніх інновацій та викладання європейських студій».

Членами Кафедри Жана Моне були представлені та обговорені з учасниками такі питання:

«Освітні реформи в Польщі – приклад для України» – Діденко Ніна Григорівна, доктор наук з державного управління, професор, голова Кафедри Жана Моне.

«Польський досвід освітніх інновацій у вищій школі та можливості його застосування в ДонДУУ» – Нікіфоренко Андрій Ростиславович, старший викладач кафедри гуманітарних дисциплін, член Кафедри Жана Моне.

«Співробітництво ДонДУУ з польськими університетами на прикладі Академії фізичної культури, спорту та менеджменту (Катовіце, Польща)» – Тарасенко Денис Леонідович, кандидат наук з державного управління, доцент, декан факультету права та соціального управління, член Кафедри Жана Моне.

Для учасників семінару важливо було проаналізувати основні аспекти та результати освітніх реформ у Польщі та можливість їх застосування в Україні, переваги академічних свобод та автономії, які мають польські університети.

У квітні 2016 р. між університетом та Академією фізичної культури, спорту та менеджменту м. Катовіце підписано угоду про співпрацю, яка надає можливості для академічної мобільності для викладачів та студентів, перспективи створення спільних магістерських програм, наукової співпраці.

Семінар Освітні новації.PPTX

Семінар Освітні реформи.PPTX

Previous ДонДУУ в проекті «Активні громадяни»
Next День українського кіно у ДонДУУ