День українського кіно у ДонДУУ

15 вересня у стінах Донецького державного університету управління кафедри економіки підприємства, управління персоналом та економіки праці проводили заходи, присвячені Дню українського кіно.

Студенти виступили з докладами, які освітили діяльність кінематографу, сучасні новинки, розповіли про видатних діячів.

Так студентка групи ЕП-16і розповіла про видатного кінорежисера усіх часів, Олександра Петровича Довженко, який родом з Чернігівщини. Усі присутні змогли подивитись уривки з його найвідоміших робіт. Студентка цієї ж групи, Полікарпова Олена, розповіла про місця, де саме знімають в Україні сучасне кіно, серед яких вона відмітила Одеську кіностудію, Кіностудію ім. О.П. Довженко та Укртелефільм.

Могилевич Оксана, студентка групи ЕП-15, розповіла присутнім про сучасних національних акторів, серед яких зустрічались і династії (Остап та Богдан Ступка, Ольга та Наталя Сумська).

Серед сучасних українських кінорежисерів студенти згадали Кіру Муратову та Оксану Байрак. Студенти зізнались, що мало дивляться вітчизняні фільми, та більшу увагу приділяють зарубіжним блокбастерам. Нажаль, українське кіно, яке визнає весь мир, що підтверджується нагородами на міжнародних кінофестивалях, досі ще не визнають на рідній Батьківщині.

Автор: Суюсанова О.Л.

Previous Семінар Кафедри Жана Моне в ДонДУУ
Next Урочисте відкриття мультимедійної аудиторії Університету третього віку в ДонДУУ